fbpx

Mów mi Ariel

Poniżej znajdziesz parę słów o mnie

Życie to psychologia

Właściwie, to jestem Paweł. I nie, Ariel to nie pseudonim artystyczny, a moje drugie imię, którego kiedyś mega się wstydziłem. Dziś bardziej nie lubię Pawła, bo kojarzy mi się z przykrym okresem podstawówki gdy byłem dyskryminowany ze względu na wiarę, i szkoły średniej gdy moje oceny w pewnym okresie były grubo poniżej przeciętnej. Na gimnazjum nie narzekam. Bawiłem się świetnie. Mimo wielu przeszkód, jestem tu by przekazać Ci, że człowiek w obliczu szeroko pojętego syfu, może znaleźć rozwiązanie.

Założyłem tego bloga, ponieważ chcę dzielić się wiedzą i doświadczeniem jakie zdobyłem na studiach psychologii oraz na różnych kursach związanych z rozwojem człowieka. To, co znajduje się na stronie zawsze jest omawiane na podstawie naukowej literatury. Nie piszę tzw. coachingowych bredni, motywujących truizmów czy pustych frazesów mających na celu połechtać ego odbiorcy.

Specjalizuję się w rozumieniu zależności rodzinnych, wspieraniu osób ze spektrum autyzmu oraz innych trudności intelektualnych czy budowaniu pewności siebie. Można powiedzieć, że jestem „konsultantem do spraw życia psychicznego” 🙂

A teraz bardziej konkretnie: mam 30 lat, setkę godzin szkoleniowych, tysiąc pomysłów na życie i jeden cel – postawić pomnik trwalszy niż ze spiżu. Pracuję na stanowisku psychologa w poradni psychologiczno-pedagogicznej. W przerwie od ciężkiego odpoczywania, uprawiam sport, aby nie było przed sobą siary gdy widzę się w lustrze czy pielęgnuję swoje wewnętrzne dziecko grając w gry 🙂

MOTYWACJA

PEWNOŚĆ SIEBIE

KOMUNIKACJA

JAK PRACUJĘ?

COACHING

Wierzę, że TY jesteś najlepszym doradcą dla siebie samego, tylko czasem nie wiesz jak wydobyć z siebie rozwiązania. Przy mojej pomocy odnajdziesz swoje zasoby i ruszysz z kopyta.

SZKOLENIA

Jesteśmy zwierzętami stadnymi, dlatego najlepszą formą nauki są szkolenia. To daje możliwości nie tylko ze względu na kontakt z trenerem, ale również z uczestnikami mogącymi podzielić się swoimi własnymi doświadczeniami.

MENTORING

Czasem po prostu nie wiesz jak i chcesz się dowiedzieć. Jeżeli potrzebujesz wiedzy i konkretnych porad to ta forma pomocy psychologicznej będzie najlepsza. Pamiętaj tylko, że nie znam się na wędkowaniu.

CZY MOŻNA MI ZAUFAĆ?

Certyfikaty